info@bewsoft.com 0541 291 29 11


En Düşük Maliyetle, En Yüksek Tıklama mı?
Eğer aradığınız tam olarak buysa; Doğru adrestesiniz!
Bewsoft Yazılım; Sizlerin ihtiyaçlarına en uygun maliyetlerle çözüm bulan bir yazılım şirketidir...

Düşük Tıklama Başı Maliyetlerle, İlk 3 Sıra Garantisi!
Her Anahtar Kelime İçin Farklı Kampanya Ve Reklam Grupları!
Kolay Kullanılabilir, Şeffaf Google Adwords Arayüzü!
7/24 Ücretsiz, Telefon Desteği!

Daha Fazla Tıklama Alın!
Türkiye'de internet kullanıcılarının %82'si bir hizmet veya ürün almadan önce internetten araştırma yaparak satın alma işlemini gerçekleştiriyor. Pazarlama ve satış işlemlerinde ise firmalarından bu payın en büyük kısmını arama sonuçlarının ilk 3 sırasındaki işletmeler alıyor!

En Düşük TBM'ler ile En Fazla Tıklama!
8 Ajans olarak sizlere, düşük maliyetlerle en fazla tıklama alma garantisinin yanı sıra; İlk 3 sırada olma garantisi de veriyoruz! Doğru planlanmış anahtar kelime stratejiler ile bugüne kadar hizmet verdiğimiz onlarca müşterimiz satışlarını ortalama %90 oranında arttırdı!

Her Anahtar Kelime Türüne Göre, Farklı Reklam Grupları!
Her anahtar kelime veya kelime gruplarına göre; farklı reklam grupları ve kampanya sistemi ile çalışmaktayız. Böylece hangi anahtar kelimeden en çok tıklama aldığımızı görebiliyor ve sonraki işlemlerde bunu baz alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek
Reklam kampanyalarınızda yapmak istediğiniz tüm değişiklikler, bütçe yükseltme veya azaltma, kampanya durdurma, anahtar kelime ekleme ve çıkarma gibi işlemleriniz için sadece bir telefonunuz yeterli! 7 Gün 24 saat bizlerden ücretsiz destek alabilirsiniz...